Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti gondolkodtak azon, hogyha...

Ti gondolkodtak azon, hogyha a következő félévben is távoktatás lesz akkor inkább passzíváljátok a következő félévet?

Figyelt kérdés
Nekem annyira nem jön be ez a távoktatás és emiatt gondolkozom most ezen, hogy lehet jobb lenne, ha paszíváltatnék.
2020. márc. 26. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen, ezért fogok megbukni, sajnos ezt már most tudom. Gyakorlati oktatás nélkül teljesíthetetlen a tárgyam és ezért is kell elcsesznem +1 évet.

Természetesen a kamu szöveg az megy, hogy "mi mindent megteszünk azért, hogy sikeres félévet zárjanak"

Ja igen, ezért b*sznak arra, hogy skypeon vagy valamilyen online előadást tartsanak. Feltöltik az anyagot aztán tanuljam meg. Eltörölték a ZH-t, egyrészt azért, mert nem tudták megtartni, de megtudták volna oldani online akkor. Másik oka(lehetséges) mivel annyian buknak ki már a ZH-nál... mindenkit engednek most vizsgára, gondolom azért, mert már a ZH-nál is rengetegen buknak. Ha tanítás sincs akkor meg mégis hányan buknának? Vizsgán nagyobb eséllyel mennek át annyian így, mint a korábbi években, aztán majd mehet a fényezés, hogy online is milyen jól megtudták oldani a tanítást.

2020. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem passziváltatok, de nekem is van ilyen tárgyam mint az 1-es nek, annyi a különbség, hogy nálunk viszel zh-ról pontot és gyakorlatilag a hallgatók 99%-a így megy át a tárgyból. Már ha visz elég pontot, mert szó szerint minden ilyen pont aranyat ér.

Szóval ez jelenleg garantált bukás, de ami a legszomorúbb, hogy másodjára veszem fel a tárgyat és első zh-m max pont lett, második zh anyagát tudom a legjobban, szóval az is annyi lehetett volna, harmadik lett volna ultra hard, de még így is rengeteg pontot vihettem volna amivel meglett volna a vizsga.

2020. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!