Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Második szakmát nappalin még...

Második szakmát nappalin még le lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg dolgozok, mert tavaly októberben nem folytathattam tovább a sulit, de most ősszel szeretném újra elkezdeni ha lehet még. Van egy szakmám ami nem r sokat így kéne mégegy de azt is nappalin szeretném megcsinálni ha még lehet. Tavaly kérdezősködtem és van pár iskola ami engedi de ugye akkor már késő volt de most időben el kezdek nézelődni. 22 vagyok még szóval szerintem beleférek még a nappalisba simán. Volt egy suli ami simán felfvett volna csak ugye kicsúsztam az időbőlés későn jeélentkeztem. Szerintetek milyen szakmára jelentkezzek? ti mire mennétek szívesen én még gondolkodok rajta de ötleteket szívesen várok.



2020. márc. 26. 20:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!