Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőin vagyok a BME-n, de...

Építőin vagyok a BME-n, de realizáltam, hogy semmi keresnivalóm itt. Viszont semmi ötletem, hol tudnék tovább tanulni. Matekból emelt, fizikából középszintű érettségim van. Milyen szakmák lehetnek odakint, amik ezekkel felkelthetnék az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Matematikus, informatikus (mérnök-informatikus és programtervező informatikus), gazdaság informatikus, villamosmérnök, ha jól tudom.
2020. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat nem vesztessz ha mérnökként nem az építőipart választod. Talán egyedül még az agráriumhoz tartozó mérnök szakok is hasonlóan rossz körülményeket adnak, de a többi kb mind jobb jövőt tartogat lehetőségekben.
2020. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg gépészmérnök?
2020. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!