Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn mennyire nehéz a jog?

Levelezőn mennyire nehéz a jog?

Figyelt kérdés

Van már egy mesterdiplomám humán területen. Jelenleg dolgozom és gondolkoztam, hogy munka mellett elkezdeném a jogot. Érdekelne, hogy mennyire nehéz a képzés munka mellett, illetve hogy mire kell számolni egy-egy tantárgynál?

SZTE jöhetne számításba, de mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok intézménytől független.



2020. márc. 30. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen mindegy, hogy min végzed. Akkor tudsz vele érvényesülni, ha van mögötted csókos vagy keresztapa. (Nekem nem volt egyik sem.)
2020. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló. Szövegértés? Remélem nem vagy jogász, ahhoz azért kellene tudni egy kérdés lényegét.

Mindegy, hogy levelező vagy nappali az anyagmennyiség ugyanaz, de mivel humán képzést végeztél, tudhatod, hogy sokat kell bevágni. Időigényes. Nehéz a római jog, a pénzügy se könnyű, de nem lehetetlen.

2020. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szte az semmi, egy majom elvégzi
2020. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!