Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt földrajz érettségi,...

Emelt földrajz érettségi, menne így?

Figyelt kérdés
Igen, jelentkeztem emelt földrajz érettségire, nem kifogás, de amíg nem volt karantén, sokat kellett dolgozni, nem nagyon jutott időm, hogy foglalkozzam vele. Van egy Maxim kiadós könyvem, ebben emelt témakörök is vannak, azt szépen meg is tanultam, plusz a topográfiát is. Érettségim van már, földrajzból van középszintű 80 %-os eredményem. Igazat megvallva arra talán egy pár napot készültem, egyedül a szóbelire készültem fel normálisan. 60-65%-al elégedett lennék, kérdés, hogy elég-e ez a 1.5 hónap. Bár veszteni valóm nincs.
2020. ápr. 1. 00:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem meg tudod csinálni, ha elég kitartó vagy hozzá! Mondanak nálunk is mindenfélét, hogy az a legnehezebb, valaki meg az emeltre is úgy megy el hogy fel sem készül, a tavalyiaké is simán megvolt. Ez Tőled függ, mennyire akarod. Legyen a föci a napi rutidod, minden nap dolgozz ki egy tételt vagy kettőt, ha benne vagy esetleg hármat is, gyorsabban végzel akkor. Menni fog, kitartást!! 1,5 hónap még sok, csak ne lébecold el! :)
2020. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!