Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EFEB Bér-TB ügyintéző online...

EFEB Bér-TB ügyintéző online OKJ modulzáró vizsga miből áll?

Figyelt kérdés

3 tananyaghoz tartozik 3 online modulzaro.

Csak lexikalis tudast kerdeznek, vagy van benne számolás is?

Feleletvalasztos vagy kifejtős?

Vagy ha egyeb info van rola, azt megköszönöm.

Annyit tudok, hogy 5x lehet megprobalni ingyen kitolteni őket, utana fizetni kell tovabbi probakert.

Ha ujra probalom mas kerdeseket dob be, vagy ugyan azokat? (A leckek kozti tesztek soran valtozott, kb 3 fele kerdoiv kozott)



2020. ápr. 1. 15:21
 1/4 anonim válasza:

Számolás is volt a TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI SZAKFELADATOK ELLÁTÁSára vonatkozó vizsgában és a Bérügyi Szakfeladatokra vonatkozó vizsgában. A munkaerősben inkább lexikális. A bérügyesben pedig szinte csak számolás.


Feleletválasztós volt egyébként, tehát x db válaszlehetőség volt, amik közül (néha többet is) ki kellett választani.


Ha újra próbálod más kérdéseket is kapsz, ugyan úgy mint a teszt részénél vannak olyanok amik már voltak és újak is. Nem tudom hány féle teszt lehet, én 2x töltöttem ki az egyiket.


Ha nem mész át elsőre, akkor a kapcsolattartótól kell e-mailben kérni újra, s azt újra feltölti.

(60%-tól van meg am).

2020. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A TB és a bérügynél 60 perc alatt kell 20 nehéz számolós feladatot megoldani.Elég durva.
2020. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsánat, hogy így belekérdezek egy kérdésbe, de mit gondoltok, érdemes elvégezni ezt a képzést, milyen tapasztalataitok vannak vele?
2020. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Még benne, de hát...elvérdemes, mivel hiányszakma! :)

2020. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!