Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két év alatt fel lehet készüln...

Két év alatt fel lehet készülni emelt kémia érettségire?

Figyelt kérdés
Nulla tudással kezdeném, természetesen járnék magántanárhoz is.

2020. ápr. 8. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ milyen jegyet szeretnél és hogy mennyi energiát teszel bele 🙂
2020. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

fel lehet készülni

100%-ot is lehet írni 2 évnyi készüléssel

élő példa vagyok: habár nekem 95% lett

2020. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
:D kb fel ev alatt is
2020. ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Garpe ***** válasza:
100%

Két év alatt lazán. Viszont nagyon függ, hogy mennyi energiát teszel bele pl. két év alatt a heti egy óra nem lesz elég.


Én egy pár éve töri emeltre készültem fel egy fél év alatt s 90%-os lett. Tudom, hogy a töri nem kémia, viszont ettől még hasznos lehet amit írok, különösen, ha bele gondolsz, hogy a törinek nincsenek szabályai vagy tudod mi volt 1867-ben vagy nem, nem fogod ki logikázni (a logika csak az összefüggések megértésében segít).

Én egy féléven át (januártól az érettségiig) otthon voltam. Nem dolgoztam csak tanultam a törit.

Mindennap tanultam. 7-9 között fel keletem. Zuhany s reggeli. Délig olvastam a könyvet, vagy fennhangon előadtam, amit tanultam a tükör előtt. Aztán ebéd (pékség, kifőzde vagy rántotta, zacskós leves). Aztán délután töri könyv, zanza.tv, Wikipédia esetleg egy témábavágó dokumentum film este 5-6-ig. Aztán szabadprgram s alvás. Péntekén jártam tanárhoz a gimibe az érettségi előkészítőre. A tanár úr adott feladatokat s akkor azokat együtt ott vagy otthon egyedül csináltam.


Ez nem azt jelenti, hogy mindennapom így ment. Mentem én is ügyet intézni, voltam beteg, voltam rosszul, volt, hogy mindenből elegem volt s semmit se csináltam, sokat merengtem a politikán, saj áltam magam mert életem szerelme pont akkor az elején a tanulásnak otthagyott, csináltam egy angol nyelvvizsgát (ehhez viszont sokat nem kellett készülnöm), el is utaztam kétszer egy-egy napra, a végén már elkezdtem Eszperantóul tanulni, hogy valami mást csináljak (azóta lett egy c1-em belőlle).


Szóval így megy... Nekem így ment.


Ha gondolod írhatsz privátot, akár te is kedves olvasó.

2020. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Null tudással nagyon, nagyon nehéz lesz attól is függ mekkora affinitásod van hozzá Ennek a 100 meg 95 százaléknak ne dőlj be, egy nagyon következetes egymásra épülő tanulással segítséggel meg lehet ?! ( Én csak a magamét mondom 4 év az ország egyik legjobb gimnáziumában biológia kémia fakton , folyamatos készülés, OKTV , a végén magántanár ( Az iskolában egy olyan TANÁRNŐ tanított aki tanárnak adható legmagasabb szakmai díjat kapta ) Így lett 83 % emelt kémiám és nagyon nehéz volt( szóbeli max pontot kaptam )l
2020. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

mi az hogy ne dőlj be?

attól, hogy te 83%-ot írsz, más írhatott jobbat


orvostanhallgató vagyok

van csopitarsam aki 98%-at is írt, szóval peace

2020. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt leírtad ( lehet hogy Neked 95 meg hatoltál olyat aki 98 ) elgondolkozni azon, hogy akkor mindenkinek 480 pont felett lenne ! Te is a 95 %-t nulláról kezdted ?? Azért már vidéki orvosira 420-tól be lehet jutni ! Én csak azt mondom egy 80% feletti eredmény komoly tudást igényel (Egy SE gyógyszerész )
2020. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy év alatt is fel lehet készülni, de ha jó a tanár és nagyon motivált vagy, akkor félév alatt is! 2 év az rengeteg idő... A tanárok nagyon széthúzzák az anyagot, csak azért tart olyan sokáig. Ajánlom az anki programot, ahol tanulókártyákat keszíthetsz, az egyenleteket így könnyebb megjegyezni, van vagy 115 amit fel kell tudni írni, és sokszor kérdezik. Soknak tűnik, de nem az! Hajrá!!!
2020. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!