Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen doktori képzések...

Milyen doktori képzések vannak szociális területen, amit szociálpedagógia mester után elvégezhető?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt érdeklődsz, akkor neked nem való doktorképzés.
2020. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

valamint doktori képzés esetében, hogy lehet valaki államilag támogatott, ha összesen 12 féléve volt, de az elment az alap illetve a mester képzésre.

A doktori képzésekkel mindenképp csak kutatni illetve tanítani lehet, más lehetőség nincs is?

2020. ápr. 15. 15:27
 3/6 A kérdező kommentje:
közben körül néztem most a felvi.hu oldalon is...
2020. ápr. 15. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:

levelező doktori képzések is vannak?

bocs,hogy ilyen kérdéseket teszek fel, de eddíg úgy voltam a phd-s képzéssel,hogy arra biztos,hogy nem megyek, most meg elkezdett érdekelni,hogy mik a lehetősgek.

2020. ápr. 15. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
A PhD-re külön van állami támogatott félév, de úgy tudom, csak nappalin, a levelező csak önköltségesen van. Az ELTE társadalomtudományi karáról tudom, hogy ott van doktori iskola a szociális képzési területről érkezőknek.
2020. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Neveléstudományi Doktori Iskola a te barátod.

[link]

2020. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!