Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj-s képzés jelenleg hogy...

Okj-s képzés jelenleg hogy működik?

Figyelt kérdés
Nézegettem néhány okj-s szakmát, és úgy tudom, 25 éves korig bármelyik két szakma tanulása nappali tagozaton ingyenes. Ez így van most is vagy azóta változott? Honnan tudom, melyik ingyenes és melyik nem? Esetleg valamilyen tipp, hogy melyik szakmát érdemes leginkább tanulni?

2020. ápr. 17. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Már nincsenek OKJ s képzések tavaly felfüggesztették
2020. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem is lehet már szakközépiskolán kívül szakmát tanulni? Vagy hogy működik?
2020. ápr. 19. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom szakközepen kívül akkor lehet a, ha fizetsz érte. Nekem van olyan osztálytársam akinek ez a 3. Ingyenesen, mert senki nem fogja megkérdezni mikor beiratkozol, hogy van-e már két okj-d, csak hallgatni kell róla.
2020. ápr. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!