Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egyetemre nem vesznek, fel...

Ha egyetemre nem vesznek, fel azt jelenti, munkára sem vagyok alkalmas abban a szakban?

Figyelt kérdés

Majd animációra szeretnék jelentkezni, de gépem sincs, hogy gyakoroljak mert eddig számitástechnikából normálisan menteni nem tudok( mármint azthiszem ezt már megtanultam, de nem vagyok benne biztos)

Szóval nagyon gáz az informatika tudásom.

Viszont félek hogy rajzból sem vagyok elég jó, hogy egyetemre vegyenek fel. Ha nem vesznek fel, le kell mondjak, hogy sikeres animációs munkám legyen külföldön? ( Anglia)


2020. ápr. 19. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincsenek meg ehhez a szakmához a megfelelő képességeid, és emiatt nem vesznek fel, akkor nyilvan igen, le kell róla mondj.
2020. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tom hogy emiatt-e még 4 évem van ehez,de már most félek,mert nincs annyi időm a rajzzal foglalkozni.

De vki meg nem is megy egyetemre!🤔

2020. ápr. 19. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még 4 éved van az egyetemig akkor nincsen semmi gond. Ennyi idő alatt bőven fejlesztheted az informatika és a rajz tudásodat. Ha tudod hogy ezt szeretnéd majd csinálni, akkor tudsz rá szánni időt. Nyilván ha nem megfelelő a tudásod akkor valóban nem fogsz tudni ebben a szakmában dolgozni. Nyilván azért ilyenek a felvételi követelmények mert ezekre lesz majd szükség.
2020. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!