Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Egy olyan középsuliba vesznek fel valószínű tanulni ahova nem akarok menni és mindenképp másik városban szeretnék tanulni és már le lettek adva a listák csak anyám nem engedte hogy felírjak olyan iskolákat amik ott vannak ilyenkor nem lehet még jelentkezni vagy akármi megoldás nincs?

2020. ápr. 19. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Most nem nagyon van rá lehetőséged. Ha jól tudom, miután elkezdted a tanulmányaidat, van lehetőséged átmenni másik iskolába. Persze nem biztos hogy átvesznek, de nagy esély van rá. Szurkolok!
2020. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mostmár nincs lehetőséged. Nyílván majd kövi tanévben lesz lehetőséged átmenni a másik iskolába, már ha átvesznek. De így is felmerül bennem a kérdés. Miért anyád mondja meg, hogy hova mehetsz tanulni? Próbálj már meg kiállni azért, amit akarsz. Nyílván én se voltam egyedül hagyva ebben a kérdésben, de anyám csak annyiban segített, hogy gimiket keresett, ahol elég erős matek tagozat van nekem. De 100%-ben enyém volt a döntés, hogy hogyan állítom össze a listát. Nyílván gyengébb gimiket kötelezően be kellett írnom, de ez lényegtelen. Nekem anyai anyám, mindkét testvére, és a nagymamám is győrben, a Kazincyban tanult, nekem meg még fel se kellett írnom a listára, mert tudta anyám, hogy nem az a nekem való gimi.
2020. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!