Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valakinek bármi információ...

Van valakinek bármi információja arról, hogy mi lehet egy szakirányváltás menete egy BA-n? Vagy erről hol találhatnék információt?

Figyelt kérdés
Én az egyetemem (PTE) oldalain, dokumentumokban semmilyen pontos információt nem találtam ezzel kapcsolatban, de még annyit sem, hogy kihez, mihez kellene fordulnom, ha ilyen kérdésem lenne (automatikus válasz szokott lenni a Tanulmányi Osztály, de onnan minket eddig kb. mindennel elhajtottak). Lehetséges, hogy csak átfutottam rajta, nem vettem észre, nem találtam meg stb., de a lényeg az, hogy fogalmam sincsen, hogy ennek mégis mi lehet a módja. Valószínűnek tartom, hogy ez nem egységes és mindenhol különbözhet, de akkor is örülnék neki, ha bárki írna erről pár szót, mert akkor talán legalább annyi kiderülne, hogy merre induljak el. Köszönöm!
2020. ápr. 22. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!