Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az Eszterház...

Mi a véleményetek az Eszterházy Károly Egyetemről? (EKE)

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és itt megjelöltem az emberi erőforrások szakot. Kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai, véleménye van az iskolával és a szakkal kapcsolatban. :)

2020. ápr. 30. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szakkal sajnos semmi (én nem azon vagyok), az egyetemről eddig csak jó tapasztalataim vannak, a hallgatói élet kiváló, a tanárokról nem hallani rosszat, az épületek jól felszereltek.
2020. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani, köszi a választ! :)
2020. ápr. 30. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Én is az EKE-re jártam, nem lehet panasz rá.

A szakról nem tudok nyilatkozni, nem arra jártam.

2020. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia Én csak rosszat tudok mondani róla, most voltam nyílt napom és többször is elmondták, hogy lehet bátran kérdezni az iskoláról én kérdeztem és nagyon lekezelően bántak velem. Ezért tuti, hogy nem oda adom be a jelentkezésemet....
2020. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez történt. :( Én azóta már ide járok és nagyon szeretem, szóval ha így is alakult még ne mondj le róla szerintem. Lehet pont rossz embereket fogtál ki. Milyen szak érdekel egyébként?
2020. dec. 16. 00:47
 6/8 anonim válasza:
Gyógypedagógia
2020. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a proginfó szakról van esetleg valami tapasztalat?
2021. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziaa, én jövőre fogok érettségizni, és az EKÉ-re tervezek menni emberi erőforrásokkal. Szerinted 3-4-es matekkal meg fogom tudni csinálni? Egyetemen tervezek jobban ráfeküdi, mert gimiben nem valami jó a tanár. Eddig mennyire húzós a szak?
2021. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!