Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem kommunikáció és médiatudományról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valaki aki esetleg a fent említett szakra jár (esetleg más egyetemen) és tudna mesélni róla? Mindig is érdekelt az írás, és most már egy ideje biztos vagyok benne, hogy ebben az irányban szeretnék tovább tanulni, emellett még a szerkesztés is nagyon érdekel. Elsősorban az érdekelne, hogy milyen az oktatás, a tanárok, de a suliról is szívesen olvasok véleményeket. Minden választ köszönök előre is!

2020. máj. 1. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kommunikációban egész jó, eredetileg az volt a fő profilja. 2003-ban azért indult, hogy a magyar televízióval partnerségben televíziós újságírókat képezzen. Elhelyezkedés viszont gázos sajnos kommunikációval..
2020. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu az egész, meg ezek ezek a szakok is, mint a kommunikáció.
2020. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!