Ha idén nem vesznek fel egyetemre, akkor melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz elég pontom az alapképzésre, akkor menjek el ugyanannak a szaknak a felsőoktatási szakképzésére, vagy pedig hagyjak ki egy évet, tegyek le egy nyelvvizsgát és próbáljam újra jövőre az alapképzést?

2020. máj. 9. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az utóbbit választanám.
2020. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Melyik szak erdekel? En nem hagynek ki evet, de valoszinu nem fognak felvenni par pont hijan... A szuleimet meg nem szeretnem, ha fizetnek a sulit.
2020. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Hagyj ki egy évet! A FOSZK legtöbbször időpocsékolás.
2020. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
De kesobb beszamit az alapkepzesbe a foszk.. Az legalabb egy foprobaja vagy nem tudom hogy mondjam
2020. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdálkodásra vagy gazdálkodási és menedzsmentre szeretnék menni. Ha a FOSZK-t választom, akkor gazdálkodási és menedzsment lenne belőle.
2020. máj. 10. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinten! Szerinted ha gazdalkodasi es menedzsment foszkot elvegezzuk, az beleszamit a nemzetkozi gazdalkodas alapkepzesbe? Vagyis a kreditek
2020. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom sajnos. Elvileg csak ugyanabba az alapképzésbe számít bele, viszont azt hallottam hogy nagyon hasonlóak mindkét szakon a tárgyak
2020. máj. 10. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az a kepzesi terulet es alapkepzesben az elso felevben at lehet menni a masik szakra
2020. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!