Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mikor nyitnak ki...

Valaki32114002 kérdése:

Szerintetek mikor nyitnak ki újra az iskolák?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szeptemberben.
2020. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Amikor ez a kérdés nem kerül ki minden nap az oldalra. Mi is ugyan azokat az információkat tudjuk csak mint a hivatalos tájékoztatások.
2020. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, csak az álhírek folyamatosan terjednek, lassan már azt sem lehet tudni, mi hivatalos és mi nem az
2020. máj. 11. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsi az esély rá hogy még kinyitnak a szünidő előtt. Maximum akkor, ha minden szülő elkezd lázadni ez ellen. De könyörgöm, mindenki meg tudja oldani az otthonlétet! Ha nagyon muszáj, akkor max az általános iskolákat nyissák ki, ahol kisebbek vannak, és nem tudnak otthon maradni. Na de egy gimnáziumot tök felesleges lenne.
2020. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk bezárni is fölösleges volt szerintem
2020. máj. 11. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Fölösleges? Akkor talán már Olasz számokat produkálnánk. Mindenhol bezárták az iskolákat, meg volt annak az oka, hogy így legyen.
2020. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!