Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen okj-t érdemes elvégezni...

B.Blanka2002 kérdése:

Milyen okj-t érdemes elvégezni, hogy játékokat tervezzen/programozzon az ember?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

Keress egy normális egyetemet és egy programozói szakot. Az alapnak jó. A spec dolgokat úgyis csak a neten tanulhatod meg vagy speciálisan idevágó képzésen. De az OKJ felejtős. Azzal csak az idődet vesztegeted. (tudom, nekem van 3)

2020. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

okj-val nem mész semmire......

nekem van egy számítástechnikai szoftverüzemeltető OKJ vizsgám

nekem igazából csak a papírt adta, tudást nem.

Amit ott tanítottak azt már régen tudtam.

még az excelt vagy a wordöt sem tanították kisiskolás szintnél jobban.

2020. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Ha programozási irányt választanál az "54 213 05" azonosító számú Szoftverfejlesztő képzés ( [link] ) a számodra megfelelő.


Ha a grafikai vonal érdekel, akkor meg az "54 211 04" azonosító számú Grafikus ( [link] ) vagy inkább az "54 213 03"-as Mozgókép- és animációkészítő ( [link] ) szakképzés a javallott (utóbbiban ugyanis van 3D modellezés).


De mindezek nagyon az alapokat adják: a számítógépes játékfejlesztés egy sajátságos terület - a programozási része speciálisabb algoritmusok ismeretét igényli.

2020. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!