Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia érettségire,...

Emelt biológia érettségire, melyik feladatgyűjtemény jobb?

Figyelt kérdés

A Panemsulis és a Nagy Etele féle könyvekből készülök. Melyik feladatgyűjteményt érné meg megvenni a Panemsulis könyvhöz tartozó Mándics Dezső félét vagy inkább a Szerényi Gábor Nagy biológia feladatgyűjteményt, természetesen a korábbi érettségi feladatsorokat megoldom? Vagy milyen egyéb felkészülési tippeket ajánlotok, ha

90% körüli eredményre lenne szükségem?



2020. máj. 11. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap fogok érettségizni biológiából. Szerényi Gábor gyűjteményét használtam és a mozaikos könyvkből tanultam. Nekem ez így teljesen bevált, én ezekkel úgy érzem, hogy fel tudtam rendesen készülni.

Az nagyon jó módszer, hogy megoldod az előző évi feladatsorokat, én is rengeteget megoldottam és nagyon sokat segítettek!

2020. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fizikakedvelő ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Bár tőlem még távol van időben az érettségi, a saját tapasztalataim azt mutatják, hogy a Mozaik Kiadó sorozata(Gál Béla) az elméleti törzsanyaghoz tökéletes(esetleg Szerényi Gábor,Berend Mihály sorozata), feladatgyűjteményként pedig Szerényi Gábor: Nagy biológia feladatgyűjteményét használom. Utóbbi nem kifejezetten érettségi-centrikus, mégis az önellenőrzéshez kiválónak találom(leginkább a lexikális alapokat figyelembe véve).

2020. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!