Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rosszul sikerül az emelt...

Ha rosszul sikerül az emelt van olyanra lehetőségem, hogy mindkettőt feltöltöm a felvin, viszont az emelt helyett a közepet számítja be a pontokba?

Figyelt kérdés

Tavaly leérettségiztem középszinten informatikából, idén emelt szinten tervezem a kötelező emelt érettségi miatt.

Viszont nem feltétlen érzem magam képesnek 45%-ra, ami által valószínűleg kevés lenne a pontom. Az infó közepem 81% volt.



2020. máj. 11. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felvi magától azt az eredményt számítja be, amivel több pontod lesz. Mindent tölts föl, amid van, és automatikusan a neked legjobb pontszámítási módszer alapján számol.
2020. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ, viszont azt esetleg nem tudod megmondani, hogy az említett "követelmény emelt" érettségi miatt a középszint számítható-e egyáltalán a szintemelő után?

Mivel ha nem bukok meg emelten, akkor lesz emeltem, csak nem azt számoltatnám, hanem annak a középszintű variánsát. (Az emelt infó követelménytantárgy is az egyetemen ahova mennék)

2020. máj. 11. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha követelmény az a tantárgy emelt szinten akkor bizony az emelt érettségi eredményt fogják számolni.
2020. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem a felvi.hu pontszámítót, viszont azt vettem észre, hogy a Debreceni Egyetemen elfogadnák a közepem az emelt helyett, ha az rossz lenne, viszont a BME-VIK-en vagy az OE-KVK-n a felvi ilyenkor azt írja nem értem el a maximum pontot, pedig a kar nem ír elő semmilyen speciális követelményt. Most akkor hogy is van ez?
2020. máj. 16. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!