Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van bármi jogi akadálya...

Van bármi jogi akadálya annak, hogy teljes idős munka mellett nappali középiskolána járjak? Ez úgy nézne ki, hogy reggeltől kettőig suli, aztán kettőtől tízig meló.

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, 24 év a nappali képzés felső korhatára. De felsőbb évfolyamokban tuti, nem végzel 2-ig (talán manapság már az alsóbb évfolyamokon sem), és hamar összejön egy rakás igazolatlan...
2020. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak, középiskolában nem igazán végzel délután 2-kor. Inkább 3-4 óra körül. De ha még 2-kor vége is lenne és este 10-ig dolgoznál, akkor mikor tanulnál? Mert hát azt is illik... Szerintem inkább estire menj, ha mindenképp teljes állást akarsz.
2020. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is legalább 3ig volt már közép iskolában. Még ha 2ig is lenne a suli akkor is hogy érsz munkába 2re. Én általában ilyen 4 körül végeztem minidig. Ha meg lógsz akkor hamar össze jön ahhoz hogy baj legyen belőle
2020. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!