Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

A biológia (Bsc) elvégzése után el lehet helyezkedni ezzel a diplomával? Vagy legalábbis érdemes lenne belefogni?

2010. júl. 29. 17:02  Privát üzenet  

A válaszok
nehezen, attól függ mire szakosodsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. júl. 29. 17:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csupán nézegettem az állásajánlatokat, és elég sok helyen elfogadják ezt a diplomát. Egyébként mire lenne érdemes szakosodni? Gondolom biosztanárként elsősorban, vagy nem?

# 2/4Időpont 2010. júl. 29. 17:37 Privát üzenet
szerintem a tanári nemjó, én ha mennék akkor biológusnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2010. júl. 29. 18:09 Privát üzenet

ezek az alapdiplomák nem sokat érnek sajnos. kémia, biosz, fizika igazából csak az MSC elvégzése után lehet szerintem valóban jólfizető érdekes munkát találni. persze biztos el tudsz helyezkedni így is, csak irreálisan nehéz az iskola ahhoz képest, hogy milyen melót kaphatsz jónéhány más végzettséghez viszonyítva. de ettől legalább igazi tudást kapsz, nem ilyen salátaszak. igaz attól még nem lesz 4 szintes házad meg ferrárid a garázsban. :-))

talán a matekszak amivel kis szerencsével jó melót lehet kapni. én is arra jelentkeztem át most. meglátjuk...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. júl. 30. 10:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen a biológia emelt érettségi szóbeli része?
Érdemes elvégezni az óvodai dajka és babysitter tanfolyamot, azaz el lehet vele helyezkedni?
Kémia-biológia tanár szeretnék lenni, mit ajánlotok?
Biológia diplomával el lehet a rendőrségnél helyezkedni?
El lehet helyezkedni biológia szakos végzettséggel?
Környezetvédelmi méréstechnikusnak megéri tanulni? El lehet vele helyezkedni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!