Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A biológia (Bsc) elvégzése...

A biológia (Bsc) elvégzése után el lehet helyezkedni ezzel a diplomával? Vagy legalábbis érdemes lenne belefogni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nehezen, attól függ mire szakosodsz.
2010. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csupán nézegettem az állásajánlatokat, és elég sok helyen elfogadják ezt a diplomát. Egyébként mire lenne érdemes szakosodni? Gondolom biosztanárként elsősorban, vagy nem?
2010. júl. 29. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a tanári nemjó, én ha mennék akkor biológusnak.
2010. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezek az alapdiplomák nem sokat érnek sajnos. kémia, biosz, fizika igazából csak az MSC elvégzése után lehet szerintem valóban jólfizető érdekes munkát találni. persze biztos el tudsz helyezkedni így is, csak irreálisan nehéz az iskola ahhoz képest, hogy milyen melót kaphatsz jónéhány más végzettséghez viszonyítva. de ettől legalább igazi tudást kapsz, nem ilyen salátaszak. igaz attól még nem lesz 4 szintes házad meg ferrárid a garázsban. :-))

talán a matekszak amivel kis szerencsével jó melót lehet kapni. én is arra jelentkeztem át most. meglátjuk...

2010. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!