Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi asszisztensi képzés?

Állatorvosi asszisztensi képzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném ezt a képzést kitanulni Pesten. Melyik sulit ajánlanátok? Már rendelkezem eü-s végzettséggel, ami előnyös ebből a szempontból. Esetleg van aki ebben dolgozik vagy esetleg tanul? Esetleg privátban írhatok-e olyan valakinek aki benne van a szakmában? Köszönöm előre is! :)

2020. máj. 16. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsd el!


Pocsék fizu, kanos főnök, idióta gazdik.

Sok helyen feketén, vagy 4 órára bejelentve!!!


Murmuczok vagy az Egyetem, a többit felejtsd el. 5-600!!!


Fodor Kingára vigyázz!!!

2020. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Ja!


Lehet jelenteni és töröltetni a válaszomat, mert itt tudom az a szokás, ha leírom az igazat.


Egy áll...egy senki.


1. voltam.

2020. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csinálok semmit a kérdéseddel, ez is egy vélemény, köszönöm a válaszod :)
2020. máj. 17. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az egyetemi kepzés a legszínvonalasabb, plusz a murmucokrol hallottam még jókat. Azt mondjuk nem értem miért kéne Fodor Kingaval vigyázni, az egyik kedvenc tanárom volt.

Mellé én a helyedben keresnék egy rendelőt ahova fizetés nélkül bejarhaszt kezdetben nézelődni, majd kisebb-nagyobb feladatokat megtanulni. Sokat számít a gyakorlati tapazstalat.

2020. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ilyet lehet csak úgy. Mármint bejárni, persze kérdéssel egy rendelőbe. Teszek az ügy érdekében. Kedves utolsó! Te is ebben a szakmában vagy? Fodor Kingából ítélve, bár más szakon is taníthat természetesen. Ha ebben vagy, el tudtál helyezkedni, te szereted? Köszönöm válaszod :)
2020. máj. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!