Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Júniusban lehet látni Felvin...

Júniusban lehet látni Felvin a pontjaimat?

Figyelt kérdés

Valamikor június 10-e környékén kapjuk meg a bizit.

A kérdés az, hogy még júniusban látni fogom-e az végleges pontszámomat, vagy csak a dokumentumpótlási határidő (július 9.) után?



2020. máj. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem csak akkor láttam mikor kihirdették az eredményt, de én nem is néztem annyira a felvit júliusban már. Ha meg akarod nézni, akkor a sorrendjeidnél írja ki a pontot, ha kiírja
2020. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ.

Azért jó lenne minél előbb tudni, nyugtalanító hogy vajon van-e elég pontom :)

2020. máj. 21. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ponthatárok szerintem utána nézik meg, mert aki addig nem igazol valamit, kevesebb pont és lehet a helyére pont te csúszol be.

Úgyhogy akkor se tudod biztosra, ha már június végén bent lenne a pontod.

2020. máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz, de attól még szeretném tudni pontosan mennyi pontom lesz, és nem az utolsó pillanatokban :D
2020. máj. 22. 02:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan nem emlékszem, hogy mikor, de a ponthúzás előtt már bőven fent voltak a rendszerben a pontok. Mivel most nem húzódnak el a középszintű szóbelik miatt az érettségik június végéig, ezért gondolom hamarabb felrakják a pontokat is.

Egyébként Te is ki tudod számolni, nem nehéz, sőt, pontszámító kalkulátor is van a felvi.hu-n, egy számológépet sem kell elővenned.

2020. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!