Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyéni tan rend kérvényezése?

Egyéni tan rend kérvényezése?

Figyelt kérdés

Nagyon erős szociális fóbiám,néha pánikrohamom van.

Lehet-e kérvényezni egyéni tanrendet ebben az esetben? És ha igen,megéri e?

Már utána néztem valamennyire ennek és mindenhol azt lattam, hogy ez inkább csak "mélyíti" a betegséget.

Ezért mondjuk egy kis időre,kb 1 vagy fél évre,amíg kicsit javul az állapotom,abban az esetben mennyire lehetséges ez?

Akkor sem lennék egész nap úgymond elzárva a világtól,tehát azért az emberi kapcsolataim megmaradnanak.

Mert ez az egész nekem szeptembertől kínszenvedés lenne,ha addigra sem javulna.



2020. máj. 22. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt az egyetemen érdeklődd meg. Nálunk pl. csak 5 tárgyra lehet ilyet.
2020. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészségügyi állapotra vonatkozólag lehet kérvényezni, nekem is megadták kevert depresszióra. Ha már van szakvéleményed a pszichiáteredtől, le tudod tölteni a dokumentumot az "Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér" oldalról regisztráció után (tb kártyával).
2020. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!