Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van annak jelentős...

Csendzse kérdése:

Szerintetek van annak jelentősége hogy 350 pont a jogász képzésen a minimum ponthatár?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 350 a minimum ponthatár de egyúttal államira max 80 embert vesznek fel. Szerintetek az államira idén hogy alakulnak a pontok?

2020. máj. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon alacsony biztos nem lesz ilyen alacsony. A mostani helyzetre való tekintettel sem. Az írásbeli viszonylag könnyű volt akar a torit a magyar vagy a nyelveket nézem.

Szerintem 400 felett lesznek olyan 430 korulire tippelek vagy magasabb.

2020. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nincs jelentősége, ezt amúgyis meghaladta volna. 400 felett lesz mindenhol, szerintem is.
2020. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is irreálisan alacsony a 350-es határ. Nem is értem, hogy történhetett.

Remélem marad a tavalyi 440 és nem kúszik vissza 460-ra.

2020. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!