Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet több diplomát is nappali...

Lehet több diplomát is nappalin szerezni vagy ott van korhatár vagy bármi megkötés?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudom hogy az első diplomát ha sikerül az állam állja. Ha valaki még egy szakra megy akkor az költségtérítéses lehet. De ekkor is járhat nappalira vagy van kori megkötés mint OKJ-nál?
2020. máj. 26. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen életkori megkötés nincs felfelé.
2020. máj. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vodafonelive ***** válasza:
100%

12 állami féléved van. Neked kell felvételi jelentkezésnél bejelölnöd, hogy állami vagy önköltségesen szeretnél tanulni. 12 állami féléved van, orvosinál 14, mert az 6 éves képzés.

Bármennyi nappali képzést elvégezhetsz, amit én észrevettem nappalin fiatalabbak, levelezőn általában tapasztalt idősebb elberek vannak.

2020. máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Csak az államisra van megkötés, hogy 40 felett tilos orvosira menni.
2020. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“ Úgy értem, hogy tudom hogy az első diplomát ha sikerül az állam állja.“


Rosszul tudod, mert ilyen nincs. Ha államira nyertél felvételt, akkor az első évedet tuti fizeti az állam, a többit akkor, ha eléred a megfelelő átlagot és meg is tudod tartani, különben átsorolnak önköltségesre. De önköltségesről is átkerülhetsz államira ugyanígy.

Korhatár nincs. Levelezőre azért járnak, mert amellett lehet teljes állásban dolgozni, míg nappali mellett nem igazán.

2020. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!