Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak emelt tantárgy terén? Felvegyem a közgazdaságtant? 11.-es vagyok!!

Figyelt kérdés

Idén emelt matekon voltam, de elég sok probléma akadt a tanárral. Az átlagunkat mindenkinek a félévi jó jegyekről 1-2 jeggyel rontotta- pont mikor már beszámít.


Emellett most tudtam csak meg, hogy ha másik tárgyat akarok emeltre felvenni, akkor szintemelőt vagy micsodát kell írni az adott tárgyból (nálam közgéből kellene) ..

A probléma az, hogy mivel nem voltam emelt közgén, így fogalmam sincs az emelt tananyagról. Emelt érettségit próbáltam itthon, és jól ment, de a szintfelmérőt ha megírnám, lehet a bizonyítványba rosszabb jegyként húzná le az egyetemi pontjaimat.

Szerintetek mit tehetnék? Sokan mondták, hogy az emelt felvétele nélkül is lehet emeltezni, és mivel ötös tanuló vagyok, garantálom, hogy menne is.

De nem tudom, hogy érdemes lenne- e jövőre is egyedül boldogulnom. Nyáron megtanulom az egész Idei anyagot, Csak jövőre nem tudom mit tervezzek.

Szerintetek?


Esetleg érettségi felkészítős közgés online pdf-eket vagy ilyesmiket ajánlanátok emellett?



2020. máj. 26. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Most akkor emelt matekon konkrétan miért is lett rosszabb a jegy?
2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!