Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi lesz most...

Mrs Bean kérdése:

Szerintetek mennyi lesz most a ponthatár a Semmelweis egyetem ÁOK-ra (állami finanszírozott)?

Figyelt kérdés
Többen mondják, hogy csökkenni fog, mert nehéz volt a biológia érettségi. Viszont nem voltak szóbelik, amik pedig emelteknél le szokták húzni az eredményt, ha jól tudom. Mi a vélemányetek, emelkedni vagy csökkeni fog?

2020. máj. 27. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem max 1-2 ponttal fog csökkeni, de nem várható hatalmas változás.
2020. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lejjebb fog az menni 5 pontal legalább, de szerintem többel is. Nehéz volt a biológia és nem voltak szóbelik, amikkel általában javítanak. Ugyan nem sokkal de kevesebben is jelentkeztek kb 100-200 al.
2020. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem reális lenne orvosin a 10-12 pontos csökkenés. Az emelt szóbelikkel tárgyanként 5 pontot minimum lehet javítani és ehhez még jön a közép szóbeli amivel plusz 3 pontot simán lehet összeszedni.És kevesebben is jelentkeztek és az érettségik sem voltak sokkal könnyebek.
2020. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!