Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jogi posztgraduális...

Milyen jogi posztgraduális képzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Az ELTE vagy a Pázmány szakirányú továbbképzéseiben gondolkodom, sokféle van, talán a gazdasági, társasági jogi vonal az, ami jobban érdekel, mivel leginkább jogtanácsos szeretnék lenni.

Sajnos mind fizetősek, de a mostani eltés tandíjnak még így is a fele kb egy félév, meg ezeket eleve munka mellett érdemes csinálni, mert levelezősök.

Szóval van értelme szerintetek belevágni egy ilyenbe diploma után, ha igen melyik az ami a legpiacképesebb?



2020. máj. 28. 13:36
 1/1 anonim válasza:

Miert nem kérdezed meg az egyetemi osztálytarsaidtol? Vagy a tanaraidtol??? Nekem ez olyan fura. A véleményem hogy olyat tanulj ami érdekel, amiben jó voltál az Egyetemen, hosszútávon így leszel boldog és kiegyensúlyozott. ne azért válassz vmit mert mások azt mondják h ezzel sokat lehet keresni.... Bar ha a pénz motivál akkor megertem,de nem kell kontorfalazni a kérdéssel. Mindenképpen most végezd még el, amíg még friss az agyad, nincs gyerek, kiskutya...

Sok sikert kívánok a tanulmanyaodhoz!!

(Én gazdasági vonalon mentem tovább.)

Ui:Majd írd meg hogy döntöttél! Mindig mindenki elfelejti elmeselni, ha már celbaert.

2020. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!