Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen kéne tanulnom...

Melyik egyetemen kéne tanulnom (és milyen szakon), hogyha videojáték-fejlesztéssel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Magyarországon a METU animáció szakot néztem, de mivel külföldön szeretnék majd elhelyezkedni, valószínűleg nem az lenne a legmegfelelőbb választás számomra. Európa/Amerika stb. mind szóba jöhet, sőt előny is lenne szerintem. Nézegettem már amerikai egyetemeket, de iszonyatosan drágák voltak... És pontosan azt sem tudom, hogy milyen szakot kell végezni ahhoz, hogy felvegyenek egy jó céghez. Leginkább a 3D animáció és a mocap érdekel.


Egyáltalán kell egyetem, vagy valami jobb képzés is elég, ami nem ad diplomát?


Köszi a segítséget előre is!



2020. máj. 28. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal némely informatikai szakon van ilyen szakirány.

Például a Miskolci egyetemen, mérnökinfón is van játékfejlesztés szakirány.

2020. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!