Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Pázmány...

Mi a véleményetek a Pázmány jogi karáról?(levelezőn).Illetve van itt olyan aki szintén jelentkezett a szeptember induló képzésre?:)

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
Masoddiplomanak tokeletes, keves szivatas es elmondhatod, h jogasz lettel. Ha igazi tudas kell, akkor inkabb ELTE.
2020. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy ott feleslesen szemetek a hallgatókkal mind egy hogy nappali vagy levelező. Illetve a élvező még rosszabb mert úgymond ott csak "hülyék" vannak. Szeretnék másod diplomát de 30 on túl vagyok. Meló mellett szerintem ez se lenne könnyű. Arra már nincs energiám hogy szórakozzanak velem évekig. Egyébként köszönöm hogy válaszoltál. Igazad lehet :)
2020. jún. 10. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!