Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olvastatok olyan önfejlesztő...

Olvastatok olyan önfejlesztő könyvet amiről azt gondoljátok bárcsak elolvastatok volna17 évesen?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)

2020. máj. 29. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Az én bibliam, a Gondolkodj és gazdagodj.


Alapmű.


Louise. L Hay még.

A titok.


Plussz az agykontroll. Ha nem hagyod abba, akkor mindened lesz.

2020. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A titok és társai csak időpocsékolás. Amit sajnálok, hogy nem olvastam 17 évesen, azok olyan szakkönyvek, amik akkor nem voltak számomra elérhetőek. A gondolj szépre és megtörténik veled számomra szánalmas önhazugság. Ha már önismeretre gondolsz, akkor egy személyre szabott pszichoterápia, az igen, de az ilyen 60 éves plasztiknénik, mint Hay, akik arról búgnak halk hangon szinti zenére, hogy gondolj szépre és megtörténik veled... na ne...
2020. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Próbáltad?

2 es.

2020. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is volt ilyen szakasza az életemnek, amikor még nem láttam rá, hogy mit jelent az online marketing és reklámpszichológia. Ma már tudom, hogy miért népszerűek ezek az anyagok, legyen szó a Titokról, Brian Tracy vonalról vagy a hazai lebutított Szabó Péter anyagokról. Könnyebb elmenekülni a felelősségvállalás elől, és ezeket hallgatni tanulás, kemény munka és racionális tervezés helyett. Az emberek szeretik a csodákat, mert nem nőnek fel. A felnőttséggel felelősség jár és a mesékben a jó mindig elnyeri méltó jutalmát. Az szebb, mint a valóság, ahol szembe kell nézni azzal, hogy nem, nem biztos, hogy eléred, amire vágysz, mert az élet nem mindig igazságos. Szerintem egészségesebb, ha valaki szembenéz ezekkel, mintha mantrázza ezeknek a manipulatív embereknek a cuccait. Ez számukra csak üzlet, semmi más. Nyilvánvalóan jó üzlet.
2020. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, és az agykontrollrol mi a véleményed?
2020. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az önhipnózis ma már bevett gyakorlat, élsportolók is napi szinten végzik. Ebben lehet valami, teljesítménynövelés és fájdalomcsökkentés egyaránt. Az más kérdés, hogy ezt tisztességesen kb. 10+ év tanulással lehet gyakorolni, klinikai szakpszichológusként hipnoterapeuta végzettséggel és nem saját kútfőből gyakorolva néhány jól marketingezett mp3 alapján, mert ez etikátlan.
2020. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi a valaszt
2020. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Steven Carter – Julia Sokol: A férfi, aki nem tud szeretni
2020. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pratkanis és Aronson - A rábeszélőgép.

Kötelező olvasmánnyá tenném. Jól beolt a propaganda, a szekták és reklámok ellen.


Susan Forward - Mérgező szülők.

Az ember minél korábban jön rá, hogy mi történik vele, annál korábban tud tenni ellene valamit, védelmet kiépíteni belülről.

2020. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!