Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan döntsem el hogy mivel...

Hogyan döntsem el hogy mivel szeretnék foglalkozni a későbbiekben, ti mi szerint döntöttétek el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem legozni, így adott volt a műszaki pálya.
2020. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Eleinte a szívemre hallgattam, de megélni nem tudtam belőle.

Mióta az eszemre hallgatok, van pénzem és nem utolsó sorban időm is arra, amire a szívem vágyik. Így én utólag azt mondom, keress pénzt azzal, amit az eszed mond és aztán költsd arra amire vágysz.

2020. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerettem játszani a gépen játékokkal, emellett érdekelt, hogyan készült. Így emiatt informatikát tanultam középiskolában. Ott megismerkedtem a programozással. Nagyon megtetszett ez a tantárgy, ezért programtervező informatikus szakra jelentkeztem.
2020. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én így utólag szívesebben lettem volna programozó, de a középiskolában még csak mutatóban sem láttuk hogy mit csinálnak a programozók így hogyan is választhattam volna azt.
2020. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretek játszani gépen játékokkal + info szakon tanulok még maradok 5. évre de nem tudom hogy szeretnék ezzel foglalkozni a későbbiekben mert a tanárok nem igazán értettek hozzá és nem is igen tanítottak semmit kivéve a hálózat azt egy jó tanár tanította nekünk. Továbbá nagyon szeretek edzeni (testépítés) és kb ennyi.
2020. máj. 30. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert a tanárok nem igazán értettek hozzá és nem is igen tanítottak semmit kivéve a hálózat azt egy jó tanár tanította nekünk. "



A saját életedért TE vagy a felelős. Egyetemen sem a tanárokat kell majd okolni, hogyan tanítanak. Neked kell beletenni a melót, ha jó akarsz lenni, akármilyen szakmát vagy hivatást is választasz. A többi csak a szokásos kifogás, amivel a legtöbb ember nyugtatgatja magát. Ne csapd be magad! Ha jó akarnál lenni belőle, akkor nem a GYK-t nyitod meg, hanem a Google-t, rákeresel és megtanulod! Ennyi a megoldás, és akkor nem kell szidni a tanárt. Mert lényegtelen.

2020. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem szidom a tanárt. Annyit mondok hogy eleinte érdekelt ez a szak de a tanárok hanyagul álltak hozzá (nem jöttek be sokszor órára stb..). Sok újat nem írtál de ettől még mindig nem tudom hogy mivel szeretnék továbbiakban foglalkozni.
2020. máj. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!