Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha nem érdekel...

Mit csináljak ha nem érdekel semmilyen szak?

Figyelt kérdés

Idén éretségizem és foglmam sincs, hogy mit kezdjek tovább az életemmel. Szeretnék tovább tanulni de semmi se érdekel :/ Félek, hogy ha belekezdek valamibe akkor nem fog tetszeni vagy megunom vagy csak szimplán kihullok.

Esetleg valami tipp arra hogyan döntsek? vagy hogy mit válasszak (legalabb valamit)?

Reál tagozatos voltam, ezért a humán tantárgyak (inkább a nyelvek) nem mennek túl jól, mivel nem tanultam nagy óra számban, viszot nem mondom magam valami nagy észnek a reál tantárgyakban se. Megszorultam.



2020. máj. 31. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha idén érettségiztél és szeretnél tovább tanulni,akkor már felvételiztél nem?Hova adtad be a jelentkezésedet?
2020. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Na, ebben nem beszélsz félre. A nyelvtan nem az erősséged. De komolyra fordítva a szót: Menj el gyárba, mezőgazdaságba, állattenyésztésbe, raktárba, kereskedelembe vagy bárhová dolgozni! Akár mindenhová csak pár hónapra. Pár hónap után rá fogsz érezni, hogy mit akarsz csinálni.
2020. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézelődj, keresgélj... dilgozgass itt ott ;)

Én egy egész évet vegetáltam most... elmentem gépészmérnöki szakra egy humán/angol tagozatos gimiből 20 évesen, majd falfehéren ott hagytam :)

Én is dilemmába vagyok mint te... bennem is most fogalmazódott meg, hogy mégse tetszenek annyira a szakok amiket beírtam... pedig én már egy egész évet elvegetáltam... :D ... De ez alatt azért sokmindent megtudtam.. és ha pontosan nem is tudod meg most, hogy mit szetetnél, jövőre okosabb leszel ilyen téren is :) Még én is az lettem :D :d

Ha jelentkeztél szakokra megírhatnád nekünk, simán lehet, hogy van közte olyan amiről tudnánk neked nagyon jókar mondani :)

Ha nem, akkor van egy csomó OKJ amit én ajánlanék neked erre az évre, mert csak előrébb lennél vele :)

2020. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!