Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi diagnosztikai analitiku...

Sziagi kérdése:

Orvosi diagnosztikai analitikusnak, vagy élelmiszer mérnöknek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan azt mondják, hogy az ODA-sal nem becsülnének meg eléggé (ahhoz képest, hogy mennyit tanulnék, nem fizetnének meg később), viszont embertant ott tanulnék, aminek viszont nagyon örülnék. Az élelmiszer mérnöki van megjelölve első helyre, viszont mostanság azt hallom, hogy egy csomó ember ilyen diplomával gyárakban dolgozik, így elbátortalanodtam. 450 körül lesz a pontom, így nagy valószínűséggel felvennének mindkettőre.

2020. máj. 31. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Orvosi diagnosztikai analitikus
Élelmiszer mérnök
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Szia. Én ODA-s vagyok.

Szerintem ha van kellő ambíciód, akkor akár többre is viheted.


Az ODA-sok nagyon könnyen el tudnak helyezkedni, hisz beteg ember mindig lesz a világon. Plusz külföldön is keresett.


A mérnökivel én azt látom, hogy régebben volt nagy dolog, ha valaki annak készült.

2020. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért,mennyit keres egy orvosi diagnosztikai analitikus?(Tényleg érdekel,mert engem is érdekel ez a szak)
2020. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem igaz, mérnökként még mindig nagyon jó lehetőségek vannak, HA ambíciózus és szorgalmas vagy. Egyetlen diploma sem garantál igazán jó fizetést. Oké, a minimálbérnél többet nyújt, de csak egy bizonyos munkakörig, ha feljebb akarsz lépni, akkor bizony keményen kell dolgozni. Mérnökként még mindig nagyon sok és jó lehetőség van, csak meg is kell dolgozni érte.
2020. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!