Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosira jelentkezők! Ti...

Fogorvosira jelentkezők! Ti mire számítotok hogyan alakulnak majd a ponthatárok idén?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemre/ egyetemekre jelentkeztetek?

Mennyi pontotok van?

Először jelentkeztek egyetemre?



2020. jún. 2. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én negyedik helyen írtam be PTE fogorvosit, 423 pontom van. Újraerettsegizo vagyok
2020. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És amúgy előző kommentelő vagyok, szerintem pár pontos csökkenés lesz mindenhol, de max 3-4 pont
2020. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha elfogadtok egy tanacsot, szte-fokra ne jelentkezzetek. :D

Üdv, egy volt szte-fok-os.

2020. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as,miért? Én oda adtam be második helyen☺️
2020. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is újraérettségiző vagyok, ősszel érettségiztem. 434 pontom van. DE-FOK van az első helyen.
2020. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a 2. próbálkozás.

429 pontom van SE-FOK van első helyen,de úgy érzem pont 430 lesz idén és mehet a depressziózás 1 pont miatt :DD

Az összeset megjelöltem viszont csalódott vagyok,hogy rezeg a léc a pesti alatt.:/ Persze reménykedni lehet :D

(messze lakom az összes többitől,ezért lenne jó Pest)

2020. jún. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,hajnal 4-kor vagyok a legbölcsebb.

Szeged és Debrecen kivételével mindenhova nőtt a jelentkezők száma első helyen is.Itt 99,9% a csökkenés.

A többi helyen a jelentkezők száma szerintem max azt vonja maga után,hogy marad a tavalyi ponthatár, növekedésre nem számítok. (ha mégis így alakulna akkor rossz jósnő vagyok)

2020. jún. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!