Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttképzéses vagyok. Ha...

Felnőttképzéses vagyok. Ha első év után leszámolok, akkor később folytathatom ott, ahol abbahagytam az iskolát?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehéz anyagi helyzetbe kerültem. Esti iskolába járok, a lakhelyemtől 140 kilométerre, heti háromszor kell beutaznom, ez nem kis összeg, a szüleim most kiköltöztek külföldre és itt hagyták rám a házat, a rezsi egy részét fizetik, de a másik része rám vár. Munkám sajnos ilyen iskola mellett nincs, mert nekem heti háromszor teljes napok mennek arra, hogy iskolába járjak. Próbálkoztam, de sajnos nem alkalmaznak sehol(Főleg, hogy itt rendes állás is alig van, mert kisvàros, ráadásul Borsod megye). Nem tudom sajnos tovább finanszírozni a dolgokat. Letudom a nyári gyakorlatot, és le kell szàmolnom. Nagyon szeretem ezt a szakmát, nagyon szeretnék a mestere lenni de úgy néz ki, hogy ez nem mostanában fog összejönni.

Ha kerestem valamennyi pénzt, és raktam félre valamennyit szívesen folytatnám. Szóval kérdésem: Két éves esti felnőttképzésen vagyok, az első évet úgy néz ki teljesíteni fogom, ha egy-két év múlva folytatni szeretném ezt a szakmát, akkor folytathatom gond nélkül, vagy elölről kell kezdenem?

Ezen kívül van-e valamilyen pénzügyi kötelezettségem, ha leszàmolok? Ki kell-e fizetnem valamit? Munkásruhàt, stb?

Kérlek, csak normálisan válaszoljatok, mert jelenleg most az oltàsokra meg a humorra nem nagyon vagyok vevő. Előre is köszönöm!


2020. jún. 3. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!