Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora pont változást tudtok...

Mekkora pont változást tudtok elképzelni az orvosi egyetemek ponthatárainál? Milyen százalékkokat tudtatok elérni? (biológia, kémia /fizika)

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz csökkenés, de hogy mekkora mértékű...azt kérdés.

Mivel idén nagyon nehéz volt mind a biosz és mind a kémia is, valamint szóbelik sincsenek, de mondjuk ez valakinek hátrány, valakinek előny.

A lényeg, hogy ezt nem lehet meghatározni, talán csökkenés mondanék, max 10 pont, mert azért a legjobbak mennek az orvosira, olyan hű dw nagy csökkenés nem lesz legjobb szakokon sajnos.

2020. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is lesz csökkenés, viszont én inkább 5 körülire gondolok. Bioszom 93 kémiám 92 lett a második kérdésedre válaszolva.
2020. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én úgy vélem csökkeni fognak a ponthatárok orvosin, egyetértek #2-essel, olyan 5pont környékén lesz a csökkenés, de akár több is lehet, azonban 10+ már azért necces lenne.

Mellesleg nekem ennyire nem lett jó,

Kémia: 62%

Biológia: 81%

s így van 423pontom, tehát izgulok kicsit. :/

2020. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De lementek a pontok!!!! Felvettek álmaim egyetemére!! Remélem mindenkinek sikerült!
2020. júl. 23. 23:53
 5/5 anonim válasza:
Franc se gondolta volna basszus, hogy ennyire lemegy. :0 Pl DE ÁOK 27pontot esett, ott 399 volt. :0
2020. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!