Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-titán próbavizsga mennyire...

E-titán próbavizsga mennyire reális?

Figyelt kérdés

A kurzus befejezése után maradt 12 órám gyakorolni, és többször megcsináltam a vizsgafelkészítő résznél a próbavizsgát, amit valahogy mindig könnyűnek éreztem (nem csak a próbavizsgán, hanem az egész kurzus alatt könnyűnek éreztem a feladatokat).


A kérdés az lenne, hogy egy éles vizsgával összevetve, nehézségben mennyire felel meg a próbavizsga? Ha itt megy, akkor valószínűsíthető hogy élesben is menni fog?



2020. jún. 6. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti biztos. Ha a próbavizsgák mennek, akkor élesben sem lesz probléma. Én megcsináltam sok próbavizsgát, ott is majdnem mindig hibátlan lett, és hibapont nélkül is vizsgáztam.
2020. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam!

Az E-titán vizsgáján, és a kreszteszt.net oldalon kívül tudsz esetleg ajánlani mást is?

2020. jún. 6. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kotra kreszt le lehet tölteni a play áruházból, viszont csak pár napos próbaverzió.

Van egy kresz szituációs kvíz ill. Kresz tábla kvíz is a play áruházban. Barna a logójuk.

Az is jó.

Főként az elsőbbségadásra megy rá.

Én tavaly a kreszteszt.net-en gyakoroltam az e-titánon kívül.

Egy pontot veszítettem. Elsőre meglett.

A kreszteszt ad egy alapot, de én sok dolgot az e-titanon értettem meg.

Kérdésedre a válasz:

Lényegében 99,9%-ban ugyanezek a kérdések lesznek.

Viszont több ezer kérdésből ad 55-öt.

Nekem a gyakorlás alatt sosem volt olyan, h mind az 55 kérdés ugyanaz volt, mint a vizsgán, viszont minden kérdés előjött.

2020. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen be fogom szerezni ezeket az alkalmazásokat, köszönöm a javaslatokat, és a gyors választ! :)
2020. jún. 6. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi mást nem használtam gyakorlásra sem, csak az e-titánt. A vizsgán nem volt olyan kérdés, amivel ne találkoztam volna korábban a gyakorlásoknál. Tökéletesen elég volt :)
2020. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze attól függ, hogy hányszor csinálod meg a próbavizsgát, mert ugye minél többször csinálod meg, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a vizsgán nem lesz sok ismeretlen kérdés. :) Én a próbavizsgát 3x csináltam meg, és kb. 10 kérdés volt a vizsgán, amivel eddig még nem találkoztam. De ugye csak 3x csináltam meg a próbavizsgát, szóval. :) Sok kérdés szó szerint megegyezik az E-titános kérdésekkel.
2020. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem tökéletes az E-titán, nagyon jól felkészít a vizsgára. Én összesen két órát csináltam a gyakorló feladatokat, aztán a vizsgát 10 perc alatt megcsináltam, egy hibával.:)
2020. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglett elsőre?:)
2021. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!