Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME vs BGE pénzügy és számvitel?

BME vs BGE pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
Elmondom mik érdekelnek főképp de ha valami lényeges különbséget láttok kérlek ne tartsátok vissza. Nehezebb érdemi szinten a BME vagy akár a BGE? Szerintem a BME nehezebb, ez igaz? Többre tartják a BME diplomát pénzügyi területen mint a BGE-t? Nem feltétlenül munkáltatókra gondolok hanem mondjuk egy BCE-s diák szerint. Igen ez is fontos, ne kössetek bele. Igaz, hogy a BGE gyakorlatiasabb a BME inkább vezetőket gyárt? (Volt BCE-s, ma már végzett ember mondta). Ha valaki ezekre így lényegesen akár pár mondatban akár hosszabban válaszol azt megköszönöm előre is! Ha van valamiféle egyéb hozzáfűznivaló mint írtam az is érdekel!

2020. jún. 8. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik szakra sem járok, viszont a BME-re igen, és van BCE-s és BGE-s ismerősöm is, de szintén nem ezeken a szakokon.

Amit én hallottam, igen, nehezebb a BME-s képzés.

Az én BCE-s ismerősöm a BME-t többre tartja, bár nem feltétlenül ezt a szakot, hanem az egyetemet, viszont a BGE-t még a területén sem tartja sokra.

Azt, hogy vezetők gyártana jobban a BME, azt nem tudom. Elvileg azt is mondják, hogy a BGE gyakorlatiasabb, de ezt sem tudom megerősíteni.

2020. jún. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!