Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az előfeltétele annak,...

Mi az előfeltétele annak, hogy emelt szintű érettségit tegyek magyarból?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy ahhoz minden évben ötösnek kell lennem, viszont idén sajnos négyes leszek. (Két év múlva érettségizek) Más viszont azt mondta, hogy nincs különösebb előfeltétele annak, hogy emeltezzek.

2020. jún. 8. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előfeltétele. Nem tudom, hogy ki mondta ezt, de nagyon meg akart ijeszteni😂
2020. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különleges előfeltétele. Nálunk is ezzel ijesztgették a népet azért, hogy ne a gyengébb képességűek készüljenek emelt szintűre.


Lehet kérni magyar fakultációt is,ahol felkészítenek heti plusz 1 vagy 2 órában. Viszont ennek sincs előfeltétele, sőt utófeltétele se.(pl,ha jártál nem kötelező érettségizni belőle,hiába mondják azt, hogy kötelező)

2020. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg nincs előfeltétele. Csak készülni kell rá, nem is keveset. Meg azért egy kis érzék sem árt hozzá, úgy könnyebb.

Ha bármi kérdésed van, írj bátran! Idén emelteztem magyarból és szívesen segítek! :)

2020. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előfeltétele,csak annyi szerintem,legalábbis sajátomat leírom. Nekem meg kellett mutatnom,hogy igenis készülni fogok rá,és hajtok,így látta a tanár,hogy akarom. Leakart beszélni,mivel ez nagyon szubjektív tárgy,nekem is a mostani jobb lehetett volna,ha nem von le itt-ott pontot xy. De ha van fakultáció,akkor persze jelentkezz oda,viszont szerintem tényleg fontos,hogy lássa,hogy neked sokat jelent,és tanulsz,már csak a jegyekre kitérve amit írtál,pl én a nyelvtant úgy elcsesztem egész évben egy 2essel (hagyjuk miért xd),hogy csak 4es tudtam maradni,évvégén meg megmondta a tanár,hogy ne aggódjak beír 2 vagy 3 ötöst valamire,mert ő látja mit csinálok és mennyit tanulok,és akkor felhúzza. De ezt én mind a háttérben a nagy szorgalomnak köszönhetem. Ide szerintem ez az ami elvárható (meg persze a többihez is).
2020. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!