Szerintetek a jelenlegi helyzetemben lenne értelme elvégezni egy okj-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet hogy egy szössznyit hosszú lessz, úgyhogy előre is bocsánat érte.


Ebben az évben éretségiztem, és szerettem volna tovább tanulni, nemzetközi gazdálkodás vagy gazdálkodás és menedzsment szakon Kecskeméten, de mivel csak 388 pontom lett így tuti nem fogok bekerülni államilag támogatott képzésre. A probléma az hogy azon a képzési rendszerben sem láttam anyagilag biztosnak a történetet, hogy a szüleim egészségi állapota elégé romlott az elmúlt időben, és már középsuli melett se volt ritka hogy anyagilag kelett segítenem nekik. Ezek után arra jutottam hogy egyenlőre, bármenyire is szeretném felkell adnom az egyetemi terveimet. Viszont ha más nem egy okj-t azért szeretnék elvégezni, én mivel középiskolában is gazdasági osztályba jártam így pénzügyi számviteli ügyintéző, tb ügyintéző, vagy logisztikus képzésben gondolkozatam, ti tudnátok ezek közül valamelyiket ajánlani, főleg annak fényében hogy ha stabilizálodik az otthoni pénzügyi helyzet akkor levelezőn megpróbálnám a már előbb említett szakok közül valamelyiket?


A válaszaitokat előre is köszönöm🙂.



2020. jún. 9. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem lenne! Egyes tárgyakat beszámíthatsz majd az egyetemen, plusz még többletpontot is ér majd felvételinél, illetve addig se vagy tétlen és még dolgozni is tudsz.
2020. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
TB üi.nem jársz rosszul. Arra mindig szükség van és lesz :)
2020. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!