Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Végzett valaki Győrben levelez...

Végzett valaki Győrben levelezőn keresekedelem és marketing foszk-ot? Mikor vannak az órák, mennyire matekos,szakdolgozat mennyire nehéz és mi a helyzet a gyakorlattal? Munka mellett mennyire kivitelezhető? Köszi előre is!

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 21:29
 1/4 anonim válasza:

A tárgyak többsége inkább humán jellegű, de vannak matekosak is. Szerintem lehet munka mellett is csinálni, ha jól fel tudod venni az órákat, akkor heti 2-3 napot kell csak bejárnod kb.8.30-17.00 között. Napi max 3-4 órára számíts. Alapszakkal összehasonlítva a szakdoga kb fele olyan hosszú, de tartalmában felépítésben ugyanaz aza elvárás.A gyakorlat pedig egy szemeszter teljes munkaidő az utolsó félévben.

Ha még aktuális, kérdezz nyugodtan :)

2020. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A gyakorlatról és az arról készült beadandóról is tudnál írni? Úgy értem, mennyire veszik komolyan? A matekos tárgyak mennyire húzósak? Illetve olyan is van, ha jól értettem, hogy heti 3 napot kell bemenni? A honlapon azt olvastam, hogy levelezőn az órák péntek délután és szombat teljes nap vannak. Köszönöm előre is a segítségedet! Szép napot!:)
2020. aug. 3. 14:16
 3/4 anonim válasza:

Bocsi, nem vettem észre a levelező hashtag-et én a sima nappalit végeztem el. A levelező az tényleg csak péntek-szombaton van. A tárgyak között talán a legnehezebb a Pénzügytan volt, de az sem egy bonyolult dolog, a vizsga ráadásul elméleti.

A gyakorlat levelezőn ha jól tudom csak 6 hét, legalább 240 óra. Meg kell beszélned egy céggel, amit te keresel, hogy mehetsz-e hozzájuk gyakorlatra. Aztán az egyetem eldönti hogy elfogadja-e, az alapján, hogy a munka mennyire passzol a szakodhoz.

A végén pedig írni kell a gyakorlatról egy megadott séma alapján (5000 karakter), de ezen már nem múlik semmi, csak látják, hogy mit csináltál kb.

2020. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha esetleg még bármi infó beugrik, azt is szívesen fogadom :) Szép napot!
2020. aug. 4. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!