Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek azok a munkák/szakmák...

Melyek azok a munkák/szakmák amiket otthon home office-ban is lehet végezni?

Figyelt kérdés

Persze épeszű határokon belül,ne ilyeneket írjatok légyszi hogy "cégvezető" tudom hogy az otthon minimális munkával vagy semmilyen munkával is tud pénzt keresni,én az "átlag" ember számára nem nehezen elérhető ilyen típusú munkákra célzok.

Előre is köszi a válaszokat!



2020. jún. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ha lenne ilyen mindenki azt csinálná.
2020. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VetDr ***** válasza:

Attól függ, milyen végzettséged és tapasztalatod van, és hogy csak Magyarországon gondolkozol home office munkában, vagy esetleg külföldi cég által. Külföldihez nyelvtudás mindenképp kell, minimum angol, de ha tudsz még egy másik nyelvet is, már jó úton jársz, és szerintem inkább külföldit fogsz találni, ami persze hosszútávon home office. Magyarország jelenleg még nem támogatja annyira ezt a fajta munkatípust.


Call center (telefonközpontos) pl., amit lehet csinálni otthonról, Customer Service (ügyfélszolgálat) esetleg.

2020. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
esetleg grafikus, vagy valamilyen webdesigner simán lehetsz szabadúszóként otthonról, vagy cukrász mondjuk..Én most ezekkel szemezek. :)
2020. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!