Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz tanárnak menni ?...

Földrajz tanárnak menni ? Tanácsok föci szakosoktól ?

Figyelt kérdés
Szóval meglesznek a vizsgaim és fel is vesznek fősulira. Eredetileg én bioszos voltam de néhány okból kénytelen voltam a földrajzt valasztani. El kezdtem tanulni ra és elég olyan jo közepes vagyok belőle. Viszont magától a szaktol meg felek. Főleg a matek részétől mert abba nm vagyok valami jo xdd de persze fogok tanulni ra és csak sikerülni fog. Szóval tanácsok h miből készüljek akar talán már most nyáron ? Stb stb ?
2020. jún. 19. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha adsz zöld pipát majd, akkor válaszolok. Egy 34 éves földrajztanár, ill. bioszos tanár is.
2020. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, látom. Matek nem sok volt, sima matematika 1 félév, és mat. stat még egy félév és 1 félév fizika. Nyíregyházi Főiskola, 2012 ben végeztem földrajz msc-n.
2020. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neveket is mondom, Simkovics Attiláné és Rozgonyi Tibi bácsi. Bár, ha nem oda jársz majd, akkor fals info. Meg lehet már ott sincsenek. Amúgy komolyan vették, 3-ast kaptam mindre. Kérdezz nyugodtan!
2020. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!