Webdesigner tanfolyam?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt át böngésztem már, és nem tudom eldönteni, hogy melyiket érdemes választani. Tudnátok ebben segíteni? Akinek van már ebben tapasztalata, melyiket ajánlaná? Tudnátok linket is küldeni a tanfolyamokhoz?

Nagyon érdekel ez a téma és szeretnék ezzel foglalkozni, valamint egy webshopot indítani.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 19. 14:30
 1/4 anonim válasza:

Szia én ide jelentkeztem a múlt hónapban. Elég jónak gondolom, de majd a végén meglátjuk. Kaptam a hozzáférésen kívül egy vaskosabb tankönyvet és a zárt oldal videóit, illetve más anyagait egy ízléses tollba rejtett pendrive-on is megkaptam.


[link]

2020. jún. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-est kérdezném mennyire volt elégedett a tanfolyammal?

Kérdező hol tanultál végül és milyen volt?

2022. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia 1-es vagyok. Nekem végül félbe maradt, nem volt időm felkészülni a vizsgákra. Így bizonyítvány se lett.


A tudás azért csak beszivárgott a tökbe, amire meg nem emlékszem, hát ott a könyv meg a videók.


Mondjuk ez már nem ide tartozik...

A papír jól jött volna, de így alakult. Amúgysem terveztem cégnél dolgozni. Évek óta szabad vagyok, nehezen szoknám meg újra.


Mondom ezt addig amíg nincs baj a családi kasszával, nyilván ha szarul menne, akkor nem kérdés, hogy megszokom.

2022. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ.
2022. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!