Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen okj-s szakmàt érdemes...

Milyen okj-s szakmàt érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok jelenleg egy lemezmegmunkàló cégnél dolgozom mint CNC lézergépkezelő 4 éve. Sajna csak egy érettségim van mivel szüleim szegények voltak igy segitenem kellet nekik helyreràzodni pénzügyileg.

Egy szakmàt szeretnék kitanulni mert, hiába van 4 év cnc tapasztalatom nem becsülik meg.

Gondolkodom irodai szakmàn mint tb és bérügyintéző vagy pénzügyi szàmviteli ügyintéző csak nem tudom menyire életképesek és menyire fizetnek jól. Érdekel még az informatika is esetleg cad cam programozàs. Gondolkoztam még cnc gépkezelő szakmàn is hogy legyen róla papirom hàtha többet kapok.

Milyen irodai illetve "fizikai" szakmàt ajànlotok amivel aránylag meg lehet élni belölle? Bàrmit meghallgatok.



2020. jún. 22. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vendéglátásban a legkönnyebb elhelyezkedni, abból van a legtöbb állásajánlat, főleg szakács vagy pultos(barista/mixer) munkakörökből találsz a legtöbbet, de akad néhány pincér és cukrász állás is mindig.

Ezeken kívül az informatika még egy olyan terület, ahova végzettség nélkül is be tudod tanulni magad, pl. programozóként. Ott elég jól fizetnek. Ha tudsz angolul, akkor simán megtanulod az alapokat youtube-ról. (legalábbis ezt hallottam programozó ismerősöktől)

2020. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm vàlaszodat :)

Igen a szakàcsok elég jól keressnek úgy hallottam én is meg a programozok se keressnek rosszul és angol nyeltudàsom is megvan hozzà.

2020. jún. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!