Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaváltás tizedikben? Hova?

Iskolaváltás tizedikben? Hova?

Figyelt kérdés
Közepesen erős gimnáziumba jártam eddig. Az osztályba negyedikként vettek fel annó és az idei átlagom 4.3 lett. Különböző okok miatt nem érzem már jól magam itt és ez kezd kihatni a teljesítményemre és a kedvemre is. Szeptemberben a 11.-et már szeretném máshol kezdeni. Eddig a Leöveyt fontolgattam, kíváncsi lennék véleményekre vagy más ötletekre. (Angol nyelvből a felsőfokra készülök, német nyelvből pedig max középfokú a tudásom.)

2020. jún. 23. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, hogy sok szerencsét hozzá :)

Én is sokáig gondolkodtam rajta, hogy sulit váltok (szintén most leszek 11.es), mert igazából az osztályban egy barátom sincs (az osztály tele van klikkekkel, és én egyikben se vagyok benne) ,de én nem merném megtenni. Szerintem nehéz egy új osztályközösségbe bekerülni. A választásnál szerintem vedd figyelembe a faktokat (nem minden sulinál van minden).

2020. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Leövey tökéletes lenne neked, nagyon jó a közösség és a nyelveket is jól tanítják :)
2020. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angol-német párosítás nagyon sok helyen van. A lakóhelyed közelében levő gimnáziumokban érdeklődjél. De arról azért tudjál, hogy az nem úgy megy, hogy te most kinézel egy gimit, és oda akkor fel is vesznek. Minél előbb érdemes lenne beindítani a gépezetet szerintem, mert vannak olyan osztályok, ahol eleve fullon van a létszám, ezért esélytelen, hogy oda átvegyenek.
2020. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!