Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE pszichológia vélemények?

PTE pszichológia vélemények?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 16:16
 1/2 anonim válasza:
75%
Én ott tanulok, most leszek másodéves. Nem tudok róla semmi rosszat mondani. Az oktatók jelentős része korrekt. A biosz nehéz, de teljesíthető. Ha van esetleg kérdésed, nyugodtan írj privátban.
2020. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ott tanulok, végzős leszek idén és sokban egyetértek az előző válaszolóval.

A biosz elég buktatós, Sztivi meg a brigádja meglehetősen komolyan veszik, amit később azok biztos megköszönnek, akik bioszos ágra mennek majd tovább.

Sok a fiatal oktató, rendkívül hallgatóbarát, roppant segítőkész tantestülettel. Van lehetőséged kutatócsoportokhoz csatlakozni, ami tapasztalataim alapján elengedhetetlen pluszt tud hozzáadni az alapvetően elsajátítandó tudáshoz.

A számonkérések is kifejezetten korrektek, ha az ember tényleg leül a valagára és időt fektet bele.

Műhelymunkáknál sok segítséget kap az ember, én azt tapasztaltam, hogy ha látják rajtad az akarást és az igyekezetet, úgy is állnak hozzád és nem sajnálják az időt rád.

Barátnőm tavaly kezdte az MA-t egy másik egyetemen PTE-s alapképzés után és ő azt mondja, hogy kifejezetten komplex tudást kapott Pécsett, szóval semmivel sem rosszabb a budapesti egyetemeknél.

Kevesebben is vagyunk a szakon, szóval jóval családiasabb a légkör.

Viszont ne tévesszen meg ez a sok pozitívum, nagyon könnyen kiszórják azokat, akik ellazsálják a tanulást. (Mi pl így a végére a létszám felére redukálódtunk)

2020. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!