Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Döntéskèptelen vagyok, nem...

Döntéskèptelen vagyok, nem tudom eldönteni melyik szakmát valasszam. Szerintetek melyik tanfolyamot érdemes elvègezni? És milyen intézményekben dolgozgatok az alábbi szakkèpesítèsekkel?

Figyelt kérdés

Gyermek- ifjúsági felügyelő

Szociális gondozó és ápoló


Ahol élek, itt van egy idősek klubja, ott nagyon szívesen dolgoznék, de nem ott élnek az idősek, de szinte egész nap ott tartózkodnak.


A gyermek és ifjúsági felügyelő szakkèpesítèssel nem tudom iskolába el lehet - e helyezkedni.



#iskola #tanfolyam #képzés #Idősek klubja
2020. júl. 3. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szociális gondozóval szociális otthonokba mehetsz. Nálunk pl van fogyatékosoknak otthon és ott dolgoznak ilyen képesítés7 emberek, vagy ennek a főiskolai változata a szociális munkás.

Az ifjúsági felügyelő nem tudom mit takar és hogyan lehet elhelyezkedni vele.

Nem erőltetem a diplomát egyáltalán, de ezek olyan szakok, amiket 1, maximum 2 plusz évvel elvégzel a főiskolán, nem nehezek (apa is elvégezte 40 évesen és nem mondanám hogy kifejezetten szorgalmas volt) és jobb a fizu is.

2020. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!